Firma

Gothaer TU S.A.

Ogłoszenie

Analityk

Stanowisko

Analityk

Miasto/województwo

Warszawa-Centrala

Publikacja

2018-04-12
Analityk
Miejsce pracy: mazowieckie (Warszawa-Centrala)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Budowanie długotrwałych relacji z biznesem/diagnozowanie potrzeb biznesowych.
  • Opracowywanie i rekomendowanie rozwiązań biznesowych w zakresie wprowadzania produktów do systemów informatycznych.
  • Koordynacja prac projektowych związanych z realizacją i wdrażaniem rozwiązań biznesowych.
  • Koordynacja współpracy z dostawcami zewnętrznymi w zakresie realizowanych rozwiązań.
  • Udział w realizacji strategii IT.

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych/koordynacji prac projektowych IT.
  • Dobra znajomość procesów biznesowych w majątkowych towarzystwach ubezpieczeń.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo wysoki poziom zorientowania na klienta, umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem.
  • Pewność siebie i asertywność.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność prawy w zespole, nastawienie na rozwój.

OFERUJEMY
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów oraz dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kliknięcie przycisku "Wyślij" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.Dz.U. z 2002 r., nr.101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy abyś nie klikał tego przycisku.